DZIAŁANIA UBOCZNE  SUPLEMENTU DIETY KUDZU ?

Należy zaznaczyć, że roślina Kudzu jest bezpieczna i nie ma wg opinii  instytutów żywności działań ubocznych. Ma szerokie działania  prozdrowotne. Roślina nie ma salicylanów, nie ma glutenu, związki czynne izoflawony są bardzo pożyteczne przy  wspomaganiu zdrowotności.  Jednak preparaty z rośliny Kudzu  mogą być różne, zależy to od uczciwości producentów, od tego skąd pozyskuje się materiały wyjściowe do produkcji.  Roślina musi rosnąć w odpowiednich warunkach, na nieskażonej   glebie.   Jeśli roślina Kudzu  pochodzi z terenów zanieczyszczonych,  preparaty z Kudzu mogą nie nadawać się do produkcji suplementów. Mogą być zanieczyszczone aluminium, strontem, kadmem, ołowiem.  Preparaty mogą mieć dodatki – wypełniacze jak soja, ryż itd w ilości nie zawsze podawanej na etykiecie.  Często też nie są wiarygodne,  ponieważ nie są rejestrowane i nie są dopuszczone do sprzedaży. Należy więc wybierać środki dobre , które mają dobrą opinię, są legalne i mają dobrą opinię  na rynku.

Nasz suplement diety Kudzu Root firmy K&K BIO+Inc jest przebadany w wielu  ośrodkach naukowych,  Badania  porównawcze wykonano  metodą spektometrii plazmowej z detekcją masową ICP – MS. Badano nasz suplement Kudzu Root i  preparaty Kudzu innych firm.  Wykazano  między innymi, że nasz środek nie posiada aluminium a  w innym preparacie  jest siedmiokrotnie przekroczona dzienna dawka, oraz w innych występują metale ciężkie. 

Nasz Kudzu Root jest rejestrowany w Ministerstwie Zdrowia i dopuszczony do sprzedaży w Polsce i Unii Europejskiej  od 2001 r. Nagrodzony Oskarem Ziołowym,   jest bardzo wysokiej jakości i wiarygodny. Ma rejestrację Ministerstwa Zdrowia w Kanadzie i w Polsce.

 

Co to jest Kudzu?
Kudzu jest dziko rosnącą rośliną w Azji i USA. Jest znane jako bogate źródło skrobi
w diecie człowieka i pożyteczny środek wspomagający utrzymanie dobrego zdrowie.

W jaki sposób działa preparat?
Izoflawony zawarte w korzeniu Kudzu działają pro zdrowotnie w zakresie wspomagania trawienia, w sytuacji stresu i wyczerpania łagodzą chęć nadmiernego sięgania po używki, jak napoje spirytusowe.

Jak długo spożywać Kudzu Root?
Można spożywać Kudzu Root, wg uznania jak jest potrzeba, od kilku miesięcy do kilku lat. Można stosować jako przyprawę do jedzenia ułatwiającą trawienie. Zalecamy  stosowanie Kudzu Root wtedy gdy występuje zaburzenie prawidłowej diety jak nadmierne jedzenie, picie i sięganie po używki.

Jak często sięgać po Kudzu Root?
Kudzu można spożywać jako dodatek do potraw lub przyjmować w kapsułkach. Podaje się indywidualnie; najlepiej skonsultować  z nami. 

Masz więcej pytań? Zadzwoń

TELEFON ZAUFANIA: 71 347 91 54