preloader

INFOLINIA: +48 71 347 91 54, +48 451 575 023

 


DZIAŁANIA UBOCZNE  SUPLEMENTU DIETY KUDZU ?

Należy zaznaczyć, że roślina Kudzu jest bezpieczna i nie ma wg opinii  instytutów żywności działań ubocznych. Ma szerokie działania  prozdrowotne.  Jednak preparaty z rośliny Kudzu  mogą się różnić od siebie, zależy to od producentów i jakości materiałów do produkcji.   Roślina musi rosnąć w odpowiednich warunkach, na nieskażonej  glebie.   Jeśli roślina Kudzu  pochodzi z terenów zanieczyszczonych,  preparaty z Kudzu mogą nie nadawać się do produkcji suplementów. Mogą być zanieczyszczone aluminium, strontem, kadmem, ołowiem.  Preparaty mogą mieć dodatki – wypełniacze jak soja, ryż itd .  Należy sprawdzać  czy dany produkt jest  dopuszczony do sprzedaży. Należy więc wybierać środki dobre , które mają dobrą opinię i są legalne. 

Nasz suplement diety Kudzu Root firmy K&K BIO+Inc jest przebadany w wielu  ośrodkach naukowych.  Badania  porównawcze wykonano  metodą spektometrii plazmowej z detekcją masową ICP – MS. Badano nasz suplement Kudzu Root i  preparaty Kudzu innych firm.  Wykazano  między innymi, że nasz środek nie posiada aluminium a  w innym preparacie  jest siedmiokrotnie przekroczona dzienna dawka.

Nasz produkt Kudzu Root jest rejestrowany w Ministerstwie Zdrowia i dopuszczony do sprzedaży w Polsce i Unii Europejskiej  od 2001 r. Został nagrodzony Oskarem Ziołowym. Ma rejestrację Ministerstwa Zdrowia w Kanadzie i w Polsce.

 

Co to jest Kudzu?
Kudzu jest dziko rosnącą rośliną w Azji i USA. Jest znane jako bogate źródło skrobi
w diecie człowieka i pożyteczny środek wspomagający utrzymanie dobrego zdrowia.

W jaki sposób działa preparat?
Izoflawony są zawarte w korzeniu Kudzu,  osoby znerwicowane, pijące alkohol i papierosy mogą go spożywać. Również osoby dbające o  dobrą kondycji fizyczną i psychiczną.

Jak długo spożywać Kudzu Root?
Można spożywać Kudzu Root wg indywidualnego uznania  od kilku miesięcy do kilku lat. Można stosować jako przyprawę do jedzenia.  Mogą spożywać osoby które nadmiernie się  objadają i sięgają po używki. 

Jak często sięgać po Kudzu Root?
Kudzu można spożywać jako dodatek do potraw lub przyjmować w kapsułkach. Podaje się indywidualnie; najlepiej skonsultować  z nami. 

Masz więcej pytań? Zadzwoń

TELEFON ZAUFANIA: +48 71 347 91 54